۱۲ روش کسب در آمد از بیت کوین که از آن بی خبرید!

چندین روش وجود دارد که افراد می توانند بیت کوین را بصورت آنلاین کسب کنند. متأسفانه دقیقاً مانند زندگی واقعی، چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد! هر روش کسب درآمد بیت کوین به صورت آنلاین به هزینه ای از جانب شما نیاز دارد، خواه وقت شما باشد یا دانش شما یا قدرت پردازش رایانه شما.

برخی از روش هایی که ذکر خواهد شد، شامل حداقل زحمت و هزینه هستند ، اما همچنین منجر به بازدهی کم می شوند. سایر راه های کسب بیت کوین به صورت آنلاین ممکن است سودآورتر باشد اما نیاز دارد که شما دانش و تخصص خاصی در مورد صنعت و بازار، یا دانش علوم رایانه داشته باشید.

بنابراین، اگرچه ممکن است برای عده ای افراد اینطور به نظر برسد که بیت کوین ، روشی آسان برای کسب درآمد است، اما اصلا آن چنان که این عده افراد انتظار دارند بدون دانش و تخصص از آن کسب درآمد نمایند، نیست.

با این حال، اگر علاقه مند به کسب بیت کوین به صورت آنلاین هستید، گزینه های زیر راهنمای بسیار خوبی برای شما خواهد بود؛ از کمترین زحمت (و کمترین هزینه پرداخت شده) گرفته تا نقش های مهم تر موجود در اکوسیستم بیت کوین در گزینه های زیر به ترتیب ذکر شده اند.

درآمدهای کله گنجشکی

اگرچه درآمدهای کوچک آسانترین روشی است که در آن می توانید بیت کوین کسب کنید ، اما احتمالاً بیشترین زمان را برای به دست آوردن بیت کوین باید صرف کنید، به خصوص با در نظر گرفتن مقدار پولی که باید بدست آورید، زمان شما بسیار کم ارزش و ناچیز خواهد شد و باید مدت زیادی برای کسب مقدار اندکی از بیت کوین صرف کنید.

وب سایت هایی با درآمد کوچک برای انجام کارهای کوچک به شما برای به دست آوردن بیت کوین وظایفی میدهد. در عوض می توانید مقدار بسیار کمی بیت کوین دریافت کنید. محبوب ترین شکل درآمدهای کوچک به شرح زیر است:

وب سایت های پرداخت به کلیک (PTC)

همانطور که از نام آن مشخص شده است ، این وب سایت ها به دلیل بازدید از وب سایت های خاص یا مشاهده تبلیغات خاص، به کاربران بیت کوین پرداخت می کنند. بسیاری از وب سایت های PTC وجود دارد که مبلغ ناچیز بیت کوین را برای کلیک و بازدید پرداخت می کنند ، که احتمالاً وب سایت Ads4BTC معروف ترین و محبوب ترین آنها است.

این وب سایت به کاربران این امکان را می دهد تا بین تماشای تبلیغات 5 ثانیه ، 10 ثانیه یا 20 ثانیه ای  انتخاب کنند که به ازای هرکدام مبالغ مختلفی دریافت می کنند.

بر اساس قیمت های ارائه شده توسط Ads4BTC ، اگر کل روز را تبلیغ های 20 ثانیه ای تماشا کنید ، کمتر از 10 دلار در روز درآمد کسب می کنید ، بنابراین ممکن است این گزینه کسب درآمد برای اکثر مردم گزینه مناسبی نباشد.

شیر آب بیت کوین

شیر آب بیت کوین اصطلاحی است که به نوعی از وب سایت های ارائه بیت کوین اطلاق میشود، که مقادیر کمی از بیت کوین را به کاربران خود هدیه می دهند، در حالی که صاحبان این وب سایت ها با قرار دادن تبلیغات در وب سایت خود پول کسب می کنند و به افرادی که از تبلیغات بازدید می کنند یا وب سایت را کاملا بررسی میکنند، بیت کوین می پردازند.

این نوع از وب سایت ها بیش از 50 درصد از ترافیک وب سایت های پیشرو بیت کوین را دراختیار دارند. شیر آب های بیت کوین به بازدید کنندگان اجازه می دهند تا درصدی از بیت کوین های کسب شده توسط هر کاربر، توسط کاربری که او را به وب سایت دعوت کرده است، برداشته شود.

این امر باعث شده تا کاربران از یک گردشگر اتوماتیک سایت های شیر آب بیت کوین استفاده کنند که به کاربران امکان می دهد به سرعت این وب سایت ها را گشت و گذار کرده و از طریق پیوندهای چرخشی برای هر کدام از این وب سایت های بازدید شده توسط شما کمیسیون بدست آورند.

با این حال، مشابه وب سایت های PTC ، شیر آب های بیت کوین راهی واقعی برای کسب درآمد خوب نیستند ، حتی بهترین گردشگرهای اتوماتیک شیر آب که استفاده می شوند، فقط کاربران را قادر می سازند حدود 1-2 دلار در روز درآمد داشته باشند.

شغل های کله گنجشکی

شغل های کله گنجشکی شغل های کوچکی هستند که می توانند برای کسی مقادیر اندک بیت کوین به شما کمک کنند. وب سایت هایی مانند Coinworker چنین خدماتی را ارائه می دهند ، که ممکن است شامل آزمایش یک افزونه برای دیدن اینکه آیا با یک مرورگر سازگار است، یا فقط یک ارسال مجدد پست را شامل شود.

باز هم، درآمد بسیار اندک است اما پتانسیل درآمدزایی اندکی بیشتر از درآمد وب سایتهای PTC است.

نویسندگی درباره بیت کوین

اگر در مورد بیت کوین آگاهی دارید، یا به طور کلی علاقه مند به صنعت ارز های رمزپایه اید و دارای اشتیاق و توانایی اشتراک دانش خود هستید، می توانید با این کار بیت کوین نیز کسب کنید.

مبلغی که می توانید با نوشتن در مورد بیت کوین بدست آورید متفاوت است ، اما بسته به سطح تخصص شما در این زمینه می تواند بسیار پرسود باشد.

کمپین های امضای BitcoinTalk

کمپین های امضای انجمن BitcoinTalk به کاربران این اجازه را میدهد که پست هایی را در انجمن BitcoinTalk بنویسند که شامل تبلیغات یک محصول در بخش امضا است. سطح پرداخت به سطح عضویت شما در انجمن BitcoinTalk بستگی دارد، بیت کوین بسیار کمی برای کاربرانی که عضو کامل این انجمن نیستند (برای دستیابی به عضویت کامل ، حداقل به 120 ارسال نیاز دارید) قابل پرداخت است. اکثر کمپین ها همچنین برای پوسترها نیازمندی های خاصی دارند، از جمله حداقل حد مجاز کلمه یا الزامی که هیچ تبلیغی به طور مستقیم در پست ها درج نشود. علاوه بر این ، برخی از کمپین ها ممکن است شامل حداقل و/یا حداکثر تعداد ارسال در هفته باشند.

مقدار پولی که می توانید از این کمپین ها بدست آورید بسته به تعداد پست های با کیفیتی که می توانید به عنوان یک کاربر برای دستیابی به کلمه های تعداد کلمات ایجاد کنید ، متفاوت است.بسته به کمپین ممکن است شما بتوانید برای 24 ساعت کار 50 تا 100 دلار درآمد کسب کنید، البته این به غیر از پست های مورد نیاز برای عضویت کامل در انجمن است.

علاوه بر این، به دلیل برخی از کمپین ها که فقط برای حداکثر تعداد پست در هفته امکان پذیر است، ممکن است در یک کمپین درآمد کافی نداشته باشید تا مبلغ قابل توجهی کسب کنید.بسیاری از شرکت های ارز رمزپایه جدید همچنین برای انجام سایر کارها ، مانند ایجاد فیلم های YouTube ، وبلاگ نویسی و ارسال در رسانه های اجتماعی ، “جایزه” ارائه می دهند.

بسته به تعداد دنبال کننده های شما ، مبلغ متفاوتی کسب خواهید کرد که می تواند برای ساختن حساب های Facebook یا Twitter و ایجاد مشارکت در کمپین های مختلف مفید باشد. معمولاً پس از وقوع ICO یا عرضه اولیه سهام، وجهی دریافت می شود و مقداری از سکه یا امتیاز از شرکتی که به ارتقاء آن کمک کرده اید دریافت خواهید کرد.

ایا با نویسندگی وبلاگ و وب سایت های خبری امکان کسب درآمد از بیت کوین وجود دارد؟

در این مرحله است که پتانسیل کسب درآمد خوب شروع می شود ، اگرچه الزامات مربوطه برای کسب دانش در مورد بیت کوین نیز در همان زمان افزایش می یابد.

تعداد  رو به افزایشی از وبلاگ ها و سایت های خبری وجود دارد که به نویسندگان اختصاصی نیاز دارند تا درباره بیت کوین و سایر ارز های رمزپایه بحث کنند و بسته به سطح درک شما درباره موضوع مدنظر، تعداد نامحدودی از حالات و گزینه ها در اختیار نویسنده ها قرار دارد. برا نویسندگان خوب بین 30 تا 100 دلار به ازای هر 1000 کلمه پرداخت می شود.

در این سطح نویسندگان می توانند روش پرداخت خود را ، چه به بیت کوین و چه به ارز فیات، انتخاب کنند. اگر به دنبال یافتن مشاغل نوشتن درباره بیت کوین بصورت آنلاین هستید ، وب سایتهایی مانند Coinality مکان مناسبی برای شروع است.

کسب درآمد از بیت کوین با بازاریابی وابسته یا افیلیت مارکتینگ

اگر مسیر نوشتن برای بیت کوین را طی کردید و وبلاگ یا وب سایت شما موفقیتی به دست آورد ، پتانسیل کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته با بیت کوین وجود دارد. این نوعی بازاریابی است که در آن می توانید برای هر مراجعه مشتریان به کسب و کار های بر پایه بیت کوین یا هر ارز رمزپایه دیگر ، درصد مشخصی از کمیسیون دریافت کنید.

اگر کسب و کار، یک برنامه وابسته را اجرا می کند، و وبلاگ شما نیز توسط افراد کافی خوانده می شود که به آن کسب و کار پیوند می خورند و کالای ارائه شده را خریداری می کنند، پس این کمیسیون ها به طور بالقوه می توانند با حداقل هزینه غیر از تهیه مقاله اصلی وبلاگ، نامحدود باشند.

با ارائه خدمات مرتبط با بیت کوین کسب درآمد کنید

وقتی صحبت از ارز رمزپایه می شود ، اگر سطح تخصص شما در امور فنی، بیشتر از امور نویسندگی باشد، فرصت های زیادی برای شما در شرکت در پروژه های توسعه ارز رمزپایه وجود دارد.

بیشتر شرکت هایی که هم اکنون در صنعت رمزنگاری فعالیت می کنند، استارت آپ هایی هستند که زیرساخت های محدود در آن وجود دارد. بنابراین، آنها اغلب به همه چیز از توسعه دهندگان نرم افزار گرفته تا توسعه دهندگان وب، از متخصصان استخراج گرفته تا بازاریاب های آنلاین احتیاج دارند.

بسته به اندازه وسعت استارت آپ، شغلی اینچنینی می تواند حالات متفاوتی داشته باشد، از اینکه یک کار پیمانکاری یا فریلنسری باشد که می تواند از راه دور انجام شود، یا اینکه حتی می تواند یک کار تمام وقت با حضور فیزیکی باشد.

مبلغی که از شغلی مانند این می توان بدست آورد ، بدیهی است که به نوع شغل، سطح تخصص شما در این شغل و ساعاتی که برای شغل اختصاص خواهید داد، بستگی دارد.

وام بیت کوین

در وام بیت کوین درآمد بالقوه قابل توجهی وجود دارد اما ریسک قابل توجهی نیز وجود دارد. وام بیت کوین اینطور کار می کند که از طریق وب سایت های واسطه ای مانند Bitbond انجام می شود و مفهوم  و ساز و کار آن آسان و قابل فهم است.

شما به عنوان یک بانک عمل می کنید و بیت کوین خود را در سطح مشخصی از دلخواه خودتان به شخص دیگری وام می دهید. از آنجا که بازار کنترل نشده است، سطح بهره به طور کلی بسیار بالاتر از نرخ استاندارد بانکی است به این معنی که پتانسیل بازده بالا وجود دارد.

با این حال، من باب تلنگر، ماهیت تنظیم نشده معامله بدان معنی است که در صورت عدم پرداخت وام گیرنده بیت کوین به شما، مبلغ کمی برای استفاده وام در اختیار شما قرار می گیرد.

نوسانات و ریسک ناشی از بازار وام بیت کوین بدان معنی است که احتمالاً بازاری است که فقط برای دارندگان بسیار بزرگ بیت کوین قابل دسترسی است ، این امر به دلیل سطح ریسک و هزینه بالقوه در اجرای وام، ظاهرا اقدامی اشتباه است. اما اگر به درستی اداره شود، بازار بالقوه بسیار خوب و مستعد سوددهی در این بخش وجود دارد.

استخراج بیت کوین

اولین استخراج کننده های بیت کوین از این طریق درآمد های قابل توجهی را کسب کرده اند. استخراج بیت کوین روندی است که بوسیله آن سکه های جدید بیت کوین ایجاد می شوند. استخراج سکه ها با استفاده از برنامه های رایانه ای خاص انجام می شود و از قدرت پردازش رایانه معدنچی استفاده می شود.

در بدو تأسیس بیت کوین، استخراج این ارز رمزپایه نسبتاً ساده بود و نخستین استخراج کنندگان توانستند هزاران و هزاران بیت کوین را با هزینه بسیار پایین استخراج کنند.

با این حال در آن زمان، ارزش بیت کوین رقم قابل توجهی نبود که امروز هست و ارزش بسیار اندکی داشت؛ و بنابراین هیچ سود خاصی که از استخراج بیت کوین کسب میشود، در آن زمان ایجاد نمیشد؛ تا اینکه قیمت بیت کوین در سالهای بعد سر به صعود گذاشت.

امروزه استخراج بیت کوین بسیار سخت تر است. هر بیت کوین که استخراج شده نیاز به قدرت پردازش بیشتری دارد و بنابراین استخراج بیت کوین اکنون به قدرت پردازش بسیار قابل توجهی نیاز دارد و بدون تجهیزات تخصصی که اغلبا گران قیمت هستند، دیگر نمی توان این کار را انجام داد.

علاوه بر این ، هزینه های برق مورد استفاده برای تولید این تجهیزات، بسته به کشور محل استخراج رقم متفاوتی است؛ به طوری که در حال حاضر اینطور تخمین زده میشود که مزارع استخراج بیت کوین به اندازه کل کشور مراکش برق مصرف میکنند.

به همین دلیل ، بیشتر استخراج بیت کوین توسط شرکت هایی انجام می پذیرد که می توانند بر اساس خرید مقادیر زیادی از سخت افزارهای پردازشی با تخفیف و همچنین قرار گرفتن خود در منطقه ای با برق بسیار ارزان ، مقیاس سود کسب شده خود را زیادتر کنند.

از همین باب، چین بزرگترین کشور استخراج بیت کوین (استخراج بیش از 60٪ بیت کوین کل جهان) است و پس از آن جورجیا، سوئد و ایالات متحده قرار دارند.

اگر یک کارت گرافیک مناسب در رایانه خود دارید، امکان استخراج بسیاری از ارزهای دیگر یا “سکه های جایگزین” که می توانید از آن استفاده کنید، وجود دارد؛ برخی از این ارز های رمزپایه عبارت اند از:

  • ZCash
  • Monero
  • Ethereum
  • DigiByte
  • MusiCoin

تجارت بیت کوین

برای تجارت در بیت کوین پتانسیل بسیار زیادی وجود دارد ، اما به همان روشی که داد و ستد در هر بازار مالی دیگری انجام می گیرد،  کسب سطوح تخصص و دانش در مورد بازار به طول می انجامد.

بعلاوه ، بازار بیت کوین بسیار بی ثبات است و بنابراین ممکن است متناسب با سلیقه و اشتهای همگان باشد. اولین مسئله تجارت این است که تقریباً تمام صرافی ها از طریق بیت کوین یا اتریوم فعالیت می کنند، به این معنی که اگر مایل به تجارت در بازار ارزهای رمزپایه باشید و صاحب هیچ یک از آنها نشوید، احتمالاً نیاز به مالکیت برخی از موارد (موارد استثناء) دارید.

وب سایتهایی مانند Coinbase یا CEX هر دو به کاربران امکان می دهند ارز رمزپایه را با کارت اعتباری یا کارت بدهی خریداری کنند ، یا در عوض برای خرید از طریق انتقال بانکی اقدام کنند. پس از خرید، می توانید بیت کوین خود را به هر مبادله ای که مایل به فعالیت در آن هستید منتقل کنید. اگر می خواهید راه تجارت را در پیش بگیرید، در اینجا چند گزینه وجود دارد:

تجارت روزانه

تجارت روزانه بر اساس نوسانات کوچک و کوتاه مدت قیمت در بازار، در همان روز بیت کوین خرید و فروش می شود. چنین نوساناتی ممکن است مبتنی بر روند بازار یا حتی به خاطر انتشار شایعات باشد. معامله گران می توانند بیت کوین را با سایر ارزهای رمزپایه یا با ارزهای فیات مانند دلار آمریکا یا ریال معامله کنند.

ربات های بازرگانی

راه اندازی و اجرا و استفاده از ربات تجارت بیت کوین خود یک روش پیشرفته است که اگر به درستی انجام شود می تواند بازده خوبی را ایجاد کند.

در اینجا 3 عدد از بهترین این ربات ها را مرور میکنیم:

3Commas

3Commas یک ربات معاملاتی بسیار محبوب است که با تعدادی مبادله از جمله Bittrex ، BitFinex ، Binance ، Bitstamp ، KuCoin ، Poloniex ، GDAX ، Cryptopia ، Huobi و YOBIT کار می کند. ربات با هر وسیله ای 24/7 کار می کند زیرا یک سرویس مبتنی بر وب است ، بنابراین می توانید داشبورد معاملاتی خود را بر روی موبایل و رایانه های رومیزی و لپ تاپ نظارت کنید.

این امکان را به شما می دهد تا اهداف متوقف کردن و ضرر سود را تعیین کنید و همچنین جنبه تجارت اجتماعی دارد که به شما امکان می دهد اقدامات موفق ترین معامله گران را کپی کنید.

Cryptohopper

Cryptohopper یک ربات معاملاتی مبتنی بر ابر است که به معنای آن است که شما می توانید تحلیلی از ارز های رمزپایه را 24 ساعت شبانه روز بدون استفاده از منابع رایانه خود داشته باشید.

این سیستم به شما امکان می دهد تا بر روی شاخص های فنی تجارت کنید یا در یک سیگنال دهنده که سیگنال های خرید می فرستد مشترک شوید. براساس وب سایت آنها ، “آنها اولین و تنها خودکار ربات تجارت ارز رمزپایه هستند که سیگنال های خارجی حرفه ای را ادغام می کنند.”

CryptoTrader

ربات CryptoTrader یک ربات معاملاتی مبتنی بر ابر است که راه حل های تجاری کاملاً خودکار را در اختیار کاربران قرار می دهد در حالی که نیازی به نصب آنها در سیستم خود ندارند. CryptoTrader دارای یک استراتژی “بازار” است که به کاربران امکان می دهد استراتژی معاملاتی مورد علاقه خود را بخرند یا در عوض بتوانند استراتژی های توسعه یافته توسط خودشان را بفروشند.

قراردادهایی برای اختلاف (CFD)

اگرچه مشابه تجارت روزانه است ، CFD به معنای واقعی خرید یا فروش هر بیت کوین نیست. در عوض ، شما یک قرارداد برای خرید بیت کوین تنظیم می کنید، به این معنی که شما مجبور نیستید بیت کوین را نگه دارید یا آن را ذخیره کنید.

یکی از مزایای این امر این است که می توانید بیت کوین را کوتاه کنید، به این معنی که اگر قیمت پایین بیاید ، سود شما بالا می رود و این امکان را به شما می دهد تا از معاملات خود محافظت کنید.

یکی از معایب این است که شما هیچ کنترلی بر روی بیت کوین که با آن تجارت می کنید ندارید ، زیرا شما مالک هیچ بیت کوین یا کنترل کننده کلید خصوصی نیستید. بنابراین می تواند فقط برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *