۳۶ تا از بهترین برنامه ساخت شماره مجازی رایگان

بسیاری از خدمات اینترنتی ، کاربران را ملزم می کنند که برای فعالسازی حساب کاربری شماره موبایلشان را وارد کنند. این کار علاوه بر جلوگیری از اسپم ، باعث افزایش امنیت نیز می شود. شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و واستاپ و…  و غیره همگی در هنگام ثبت نام از شما شماره موبایل تان را میخواهند.

خوب ، این موارد به شرکتهای فناوری کمک می کند تا از اسپم و سوء استفاده جلوگیری کنند ، اما تعداد کمی از کاربرانی که نمی خواهند شماره خصوصی خود را در هر  سایتی وارد کنند.

تعداد زیادی برنامه  ساخت شماره مجازی در Google Play و بازار وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها رایگان شماره مجازی دریافت کنید. در این مقاله ، ما برخی از بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی را معرفی کرده ایم.

 Text Plus

متن به علاوه

با استفاده از این برنامه می توانید در احراز هویت در سایت های آنلاین استفاده کنید. این یکی از بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی است اما مشکلی که دارد این است که از این نرم افزار برای تایید حساب های google نمی توانید استفاده کنید.

Talkatone

گفتگو

اگر به دنبال شماره مجازی آمریکا هستید همین الان تنها به یک ایمیل نیاز دارید .  به راحتی با یک ایمیل در این برنامه ثبت نام کنید و شماره مجازی آمریکا دریافت کنید. از این شماره می توانید در ساخت اکانت تلگرام استفاده کنید.

Burner

مشعل: شماره تلفن های هوشمند

این یک برنامه ممتاز است  که شماره مجازی بیش از 40 کشور را ارائه می دهد!. کاربران می توانند از این شماره برای هرگونه احراز هویت حساب های کاربری خود استفاده کنند.

 Hushed

شماره های تلفن ناشناس

همانطور که از نام این برنامه مشخص است ، کار این برنامه ساخت شماره تلفن مجازی است که کاربران می توانند به صورت ناشناس برای احراز هویت  استفاده کنند. این برنامه شگفت انگیز است  زیرا هیچکدام از شماره مجازی ها ریپورت نیستند. Hushed یکی دیگر از بهترین برنامه های شماره تلفن مجازی است که هم اکنون می توانید از آنها استفاده کنید.

TalkU

TalkU

TalkU یکی از بهترین و برترین برنامه اندرویدی است که  خدمات برای برقراری تماس تلفنی رایگان  ارائه می دهد… نکته جالب اینجاست که TalkU یک شماره تلفن محلی رایگان را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند برای برقراری تماس رایگان و ارسال پیام کوتاه رایگان مورد استفاده قرار گیرد. از شماره تلفن محلی می توان برای احراز هویت و… استفاده کرد.

 2ndLine

2ndLine

اگر برای ثبت نام در شبکه های اجتماعی  به دنبال برنامه ساخت شماره تلفن مجازی هستید ، ممکن است 2ndLine بهترین انتخاب برای شما باشد. با استفاده از 2ndLine ، به راحتی می توانید شماره تلفنی مورد نظر را انتخاب کنید  و پس از آن به دریافت و ارسال پیامک و برقراری رایگان تماس های تلفنی مشغول شوید.

 Sideline

خط جانبی

با استفاده از Sideline ، می توانید شماره دلخواه خود را ایجاد کنید. برای ایجاد یک شماره سفارشی ، می توانید کدهای منطقه را جستجو کنید. سایدلاین به طور حرفه ای در حوزه ساخت شماره مجازی فعالیت می کند که می توانید از آن برای کار های اداری نیز استفاده  کنید.

 Telos

Telos

Telos تقریباً شبیه برنامه 2Line است که در بالا به آن اشاره کردیم. در این برنامه ، برای برقراری تماس و دریافت پیام کوتاه ، کافی است تا کد شماره تلفن مد نظرتان را انتخاب کنید. در این مقاله به بهترین نرم افزار های ارائه شماره مجازی رایگان اشاره کردیم. موفق باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *